Fit Olmanın Formülünü Çözen Uygulamalar


61849-1.jpgSizin için derlediğimiz en iyi yerli fitness, beslenme ve wellness aplikasyonlarıyla boş vermişliğe izin yok: artık dilediğiniz her an ve her yerde bedeninize iyi bakmanın formülüne ulaşacaksınız. Güç cepte artık!

  1. En iyi fitness ve wellness hizmetlerini bulup kolayca randevu alabileceğiniz dev bir platform düşünün… Sizin için en elverişli olan yerde ve zamanda, uygun olan hizmetle anında temas kurabiliyorsunuz. Denemek için tek bir ders veya normal tam üyelik satın almak istediniz diyelim, işiniz kolay: kredi kartıyla aplikasyon üzerinden hemen ödeyebilirsiniz. Eve yemek ısmarlar gibi fitness veya wellness hizmeti satın almak kim bilir nasıl keyifli!


  2. Gerçek anlamda bir ‘diyetkolik’ olmasanız da, bu aplikasyona bayılacaksınız çünkü kişiselleştirilebilen, takibi zor olmayan içerikleriyle sağlıklı beslenmeyi ciddi anlamda kolaylaştırıyor. ‘Kalori takipçisi’, Türk yemeklerinin kalori bilgisinin yanı sıra protein, karbonhidrat, yağ ve diğer besin değerlerinin yer aldığı faydalı bir rehber. Her öğün yediğiniz veya yemek istediğiniz yemekleri ekledikçe sadece ne kadar kalori aldığınız değil, ne kadar sağlıklı beslendiğiniz de ortaya çıkıyor.


  3. 3 Fit365

    DiyetKoçum uygulamasının yeni sürümü, fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm donanıma sahip. Ulaşmak istediğiniz hedefi seçtikten sonra, uygulama size özel bir beslenme planı oluşturuyor. Burada yediklerinizin kalori dağılımını ve besin değerlerini ayrıntılı olarak görebilir, düzenli olarak kilo kaydı yapabilirsiniz. Çevrim dışı çalışma özelliği sayesinde herhangi bir mekana bağlı kalmadan, dilediğiniz her yerde ve 365 gün fit kalın.


  4. Hayatınızın en fit dönemini yaşamak istiyorsanız doğru aplikasyondasınız. Bütüncül bir yaklaşıma sahip olan FitWell; ücretsiz olarak fitness seviyenizi tespit ettikten sonra, kişisel hedeflerinizi belirlemenize yardımcı oluyor. Sonra da size özel bir antrenman planı oluşturuluyor ve sık hatırlatmalar, detaylı raporlarla teşvik ediliyorsunuz. İster acemi olun ister deneyimli; Apple Watch’la entegre çalışan sistem ve gelişim hızınıza göre adapte olan programlar sayesinde yolunuzda hızla ilerleyeceksiniz.


  5. SWEATers, son zamanlarda kurulan en hiperaktif, sosyal ve sporsever aplikasyonlardan biri diyebiliriz. Sağlıklı ve sportif bir yaşam için birbirini harekete geçiren ve motive edenlerin buluşması, sosyalleşmesi ve birlikte spor yapması için tasarlanan SWEATers, genç girişimciler Elif Boyner ile Melis Abacıoğlu Sezener’in iki yıllık çalışmasının bir ürünü. Aklınıza ilk gelen “Kaç kalori yaktım” ya da “Kaç kilometre yürüdüm” gibi soruları cevaplamıyor; onun yerine jiu-jitsu’dan ultra maratona, pek çok farklı spor dalına heves eden insanların birbirini bulmasına ve birlikte spor yapmasına yardımcı oluyor.


  6. 6 Yedi70

    İlk ve tek Türkçe meditasyon uygulaması Yedi70, günde beş dakikadan başlayan farkındalık egzersizleriyle bedeninizi ve ruhunuzu tanımanızı sağlıyor. Stres yönetimi konusunda donanım kazanıp endişelerinizi azaltmaya başladıktan sonra, eğer varsa uyku problemlerinin de çözüme ulaştığını görüyorsunuz. Aplikasyondaki başlıca konular arasında; meditasyon için olmazsa olmaz ‘mindfulness’, şefkat, özgüven ve odaklanma var.

Tepkiniz nedir?

saçma saçma
0
saçma
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

log in

Captcha!
Hesabınız yok mu?
sign up

reset password

Geri dön
log in

sign up

Captcha!
Geri dön
log in
Choose A Format
Listelenen
Listelenen
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Gif
GIF biçimi