Kadınların Gizliden Gizliye Sevdiği 8 Şey


728xauto-2.jpgKadınları anlamak zor olarak bilinir. Aslında o kadar da zor değildir. Kimi zaman küçük jestler kimi zamanda değerli olduğunu o na hissettirmektir.

Farkında olmadığınız ama kadında etkisi büyük olan 8 şey.

  1. Günaydın mesajı sadece günaydın anlamına gelmez; "Uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk kişisin" anlamına da gelir. Bu küçük romantik hareketler, ilişkinin sadece cicim aylarına özgü değildir, devamlılık önemli.

    Tüyo: İyi geceler mesajları da benzer etkiye sahip.

  2. Onunla konuşmalarınıza dair küçük detayları hatırlamanız - bu detay onun her zamanki kahve siparişi hakkında da olsa, arkadaşlarıyla buluşacağı gün hakkında da olsa - ona onu dinlediğinizi ve dediklerini dikkate aldığınızı hissettirir. Ayrıca hoşlandığı şeyleri bilmek, ileride önemli günlerde onun hoşuna gidecek şeyler planlarken işinize yarar.

  3. Bunu yapmanız, bu diziyi/filmi izlemek sizin ilk tercihiniz olmasa bile, onun keyif aldığı şeyleri onunla paylaşmaya istekli olduğunuzu gösterir.

  4. Bu hareket ikinizi birbirine bağlayan ve onun yabancı olduğu bir kalabalık içinde kendini daha rahat etmesini sağlayan bir harekettir.

  5. Eğer size güvenmesini istiyorsanız buna uygun davranmalısınız. Bir kadın onu verdiğiniz bir sözü tutmadığınızda, size olan güvenini aniden yitirmeye başlar. Tutmadığınız bu söz, örneğin işten çıkınca onu arayacağınızı söylemenize rağmen aramamanız gibi küçük bir şey bile olsa.

  6. Tabii ki dürüstlük nezaket içinde yapılmalı. Kimse kırılmak istemez ama yalanlarla kandırılmak da istemez. Eğer her zaman dürüstseniz sizin güvenilir olduğunuzu bilir ve kendisine dürüst olacak kadar değer verdiğinizi fark eder. Ona bir kere yalan söyleyip sizden devamlı şüphelenmesine neden olmak isteyeceğiniz son şey olur.

  7. Bir kadının ilgisini çekmek istiyorsanız tavırlar önemlidir. Evet iyi görünmek bonus puan olabilir ama bir mizah anlayışına sahip olmanız olmazsa olmazdır.

Tepkiniz nedir?

saçma saçma
0
saçma
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
1
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

log in

Captcha!
Hesabınız yok mu?
sign up

reset password

Geri dön
log in

sign up

Captcha!
Geri dön
log in
Choose A Format
Listelenen
Listelenen
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Gif
GIF biçimi