Scarlett Johansson Kimdir? En İyi Unutulmaz Filmleri Listesi


Danimarkalı bir babayla Polonyalı bir annenin çocuğu olarak 1984 yılının New York’unda dünyaya gelen Scarlett, henüz daha çocuk yaşlarda sevimliliği ile birçoklarının gözbebeği olmayı başarmıştır. Nitekim onun bu şirinliği de daha çocuk yaşlarda başlayacak bir kariyerin müjdecisi niteliğindeydi. İlk oyunculuk tecrübesini henüz 10 yaşında tadan ve 1994 yapımı North filminde yer alan Scarlett, bir çocuk oyuncu olarak girdiği hayatımızda, gözümüzün önünde serpilecek ve güzelliği ile tüm dünyaya tarafından bilinen bir kadına evirilecekti.

Scarlett Johansson için söylenebilecek en doğru söz; güzelliği ve yeteneğinin aynı ölçüde seyrettiği olacaktır. Nitekim o, yalnızca güzelliği sayesinde sinema dünyasında var olan biri değil. Aksine, ortaya koyduğu performans ile de birçok usta oyuncuyu kıskandıracak derecede büyük bir yeteneğin sahibi. Nitekim onun kariyer basamaklarına göz attığımızda, ilk olarak çocuk oyuncu olarak arz-ı endam ettiği beyazperdede, son yıllarda iyiden iyiye aksiyon filmlerinin aranan oyuncusu olduğunu görmekteyiz. Büründüğü her rolün altından kalkabilen ve her defasında izleyenlerinin ona hayran olmasını sağlayan eşine az rastlanan türden yetenek onunki.

Oyunculuk kariyerine henüz çocuklarda adım atmasından ötürü, sanki asırlardır hayatımızdaymış gibi hissettiğimiz Scarlett henüz 32 yaşında. Yani bir kadının ulaşabileceği en güzel, en olgun çağlarını yaşamakla meşgul.Bu da demek oluyor ki, güzelliği birçokları tarafından kabul gören oyuncunun endamına uzun yıllar tanıklık edeceğiz demektir. Açıkça söylemek gerekirse, bir hayranı olarak bu durumun beni ziyadesiyle memnun ettiğini tüm kalbimle itiraf etmem gerekir!

Özel hayatına geldiğimizde ise oyunculuğu gibi sıra dışı bir Scarlett portresi görmekteyiz. Ee mevzu bahis böylesine güzel bir kadın olunca, magazin gündeminin de çoğu zaman vazgeçilmez isimlerinden biri olması kaçınılmaz bir süreç halini almaktadır. Scarlett, defalarca kez tek eşliliğe inanmadığını ve bir kadının hayatı boyunca tek bir erkeğe bağlı kalma düşüncesini saçma bulduğunu söylemesine rağmen, 2008 yılında Ryan Reynolds ile dünya evine girmiştir. O da kimdi ya diye düşünenler için hemen belirtelim; Ryan Reynolds geçtiğimiz yıla damga vuran Deadpool filminin başrolü. Yani en az oynadığı karakter kadar trollüğü ile meşhur bir isim. Keza bu iki ismin evliliği de çok uzun soluklu olmadı. Ryan Reynolds’un uslanmaz bir çapkın oluşu, bu iki ismin boşanmasına sebebiyet verdi. Tabii, Scarlett bu durur mu? Hemen akabinde, 2012 Kasım’ında Fransız gazeteci Romain Dauriacile evlendi ve ilk çocuğuna hamile kaldı. Ama eğri oturup doğru konuşalım; Scarlett hamile olduğu yıllarda bile güzelliğinden bir şey kaybetmemişti değil mi?

O, özel hayatında fazla sansasyonel hareketler yapmaktan kaçınırken, esasen kariyerine odaklanmakla meşguldü. Nitekim Scarlett, Lost in Translation filmindeki performansıyla Venedik Film Festivali ve BAFTA Ödülleri’nden En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kucaklamış ve daha sonrasında da birçok farklı filmle Akademi’de aday gösterilmiştir. Tabii ki, onun tek başarısı sinemada değil. Scarlett aynı zamanda tiyatro sahnelerinde de boy göstermiş ve sesinin cazibesini kullanarak müzik dünyasında da şansını denemiştir.

En başta dediğimiz gibi Scarlett Johansson birçokları için ilah olacak derecede muazzam güzelliğe sahip bir kadın. Esasen onun bir bakanı âşık eden endamını açıklamak için çoğu zaman kelimeler kifayetsiz kalmaktadır. Eee durum böyle olunca da onun yer aldığı filmleri izlemek, insanı daha bir derinden etkiliyor. Pekâlâ, yıllar yılı hayranlıkla izlediğimiz ve o içimizi paramparça eden bakışlara sahip 

Tepkiniz nedir?

saçma saçma
0
saçma
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

log in

Captcha!
Hesabınız yok mu?
sign up

reset password

Geri dön
log in

sign up

Captcha!
Geri dön
log in
Choose A Format
Listelenen
Listelenen
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Gif
GIF biçimi